top of page

Goldenland Team

golden retriever - nasza rodzinna, domowa hodowla

Wierzymy, że wszystko ma swój sens, każde zdarzenie- to złe i dobre, każda nowa znajomość, każdy nieprzypadkowy przypadek. Goldenland Team ma swój początek właśnie teraz dzięki temu właśnie przekonaniu.

Od dawna chcieliśmy mieć psa. Nigdy jednak nie czuliśmy, że to dobry moment. Wiadomo, że zwierzę w domu to odpowiedzialność porównywalna z odpowiedzialnością za własne, ludzkie dziecko.

Rodzina nasza jest z tych większych, dom jest wielopokoleniowy. Mamy trójkę dzieciaków w różnym wieku. Zawsze marzyliśmy o psie leżącym na dywanie w mroźne zimowe popołudnie, podczas gdy my rozmawiamy albo gramy z dzieciakami w planszówki.

Wreszcie dojrzeliśmy do powiększenia rodziny o suczkę rasy golden retriever. Widząc, jak jest pięknym psem postanowiliśmy, że chcemy zapoczątkować hodowlę psów. Hodowlę domową, gdzie pies jest przyjacielem i czworonożnym członkiem rodziny. Hodowlę, gdzie jest wzajemna miłość i przywiązanie.

Zachęcam do zapoznania się z profilem naszej Lucy na Instagramie. Tam publikujemy najczęściej informacje i zdjęcia z naszego wspólnego ludzko-psiego życia.

A07A8272.jpg
O nas: Info
bottom of page