top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPaulina Dubert

Co u nas?

Witajcie!

Pytacie, co u nas? Czasu jak na lekarstwo, bardzo dużo się dzieje. Aktualnie albo jeździmy na wystawy psów rasowych, albo zajmujemy się naszymi ludzkimi dziećmi. Bardzo chcemy już wiosny, bardzo chcemy ciepła i ciepłych słonecznych promieni!


Jeśli chodzi o najbliższe plany, to zmierzamy na wystawę psów w Inowrocławiu, w kolejny weekend w Bydgoszczy (międzynarodowa) i następnie w Świerklańcu (klubowa). Ta ostatnia to wyjątkowe wydarzenie, na którym w rodzinnym gronie spotykają się rodziny wraz ze swoimi goldenami. Wiele dobrego słyszeliśmy i traktujemy tę wystawę i wyprawę jako super wycieczkę i owocne spotkanie towarzyskie :)


Maj ze względu na nasze "ludzkie" sprawy będzie musiał być miesiącem wypoczynku dla Lucy i Lily. W czerwcu znów wrócimy do wystaw i spędzania czasu na powietrzu, natomiast już w lipcu spodziewamy się cieczki u Lucy i mamy nadzieję na szczenięta. Kwestie związane z rozrodem jeszcze będziemy poruszać niejednokrotnie.

To czym dzisiaj bardzo chcemy się pochwalić i z czego jesteśmy niezmiernie dumni to fakt, że nasz młodzieniec z miotu "M" Mr. Green Bean znany jako "Bary" oficjalnie został dogoterapeutą!!!

Jako świadomi hodowcy wiemy, że nasze psy są pełne empatii, zrównoważone i mądre, jednak wszelkie niezależne opinie dodatkowo utwierdzają nas, że kroczymy w dobrą stronę. Mamy szczere nadzieje na dalsze sukcesy naszych psów.


Jeśli chcecie być na bieżąco z naszym piesko- ludzkim życiem to zapraszamy na instagram- tam zdjęć codziennych zdjęć jest najwięcej:

87 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Hodowla psów i życie

Pytacie często, co u nas słychać. Na szczęście wszystko dobrze, bo zdrowie dopisuje. Rezygnujemy jednak z zajęć pochłaniających czas i takich, które nie wnoszą w nasze ludzko- psie życie nic ciekawego

Dni mijają

Pisałabym częściej, ale doba niestety nie chce się rozciągnąć. Jeśli chcecie zerknąć, co się u nas w hodowli dzieje, to polecam uwadze nasz instagramowy profil: https://www.instagram.com/lucy_prima_go

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page